Mój nowy blog

Mój nowy blog
(kliknij w obrazek)

29 czerwca 2012

Wakacyjny stosik #1

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich okres - wakacje. Postanowiłam więc zrobić zdjęcie pierwszego w historii mojego bloga stosika. To takie moje bardzo wstępne letnie plany. Zamierzam przeczytać te książki do września tego roku, ale nie wiem czy jako pierwsze. Zostają przecież jeszcze te, które obiecała mi pożyczyć moja koleżanka, no i oczywiście jest jeszcze biblioteka. ;)


Na razie wygląda to tak:


 Od góry:
1. Stieg Larsson "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" (Pozycja znana chyba wszystkim blogerom. Już dawno kupiłyśmy ją z mamą i żadna z nas jej jeszcze nie przeczytała. Wiem, wiem... wstyd.)
2. Lauren Oliver "Delirium" (Wszyscy tak bardzo zachwycali się tą książką, że po prostu musiałam mieć ją na swojej półce. Już jestem w połowie. Recenzja niebawem.)
3. Jo Nesbo "Trzeci klucz" (Kolejna cześć serii kryminałów o detektywie Harrym Hole'u.)
4. Guillaume Musso "Będziesz tam?" (Znowu "kupiłam kiedyś i leży na mojej półce".)
5. James Dashner "Więzień labiryntu" (Kiedy moja wychowawczyni powiedziała, że w ramach nagród na zakończenie roku za osiągnięcia oprócz encyklopedii, czy słowników można sobie wybrać jakąś powieść od razu pomyślałam o tej książce.  Mam nadzieję, że to był dobry wybór.)


Życzę wszystkim uczniom, studentom i nauczycielom słonecznych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód. Wszystkim pozostałym jak najdłuższego i udanego urlopu.


Do miłej lektury przydałoby się jakieś przyjemne miejsce do czytania ;)

 

2 komentarze: