Mój nowy blog

Mój nowy blog
(kliknij w obrazek)

3 grudnia 2012

Pierwszy sportowy audiobook w Polsce!Niedawno miała miejsce premiera wydanego przez platformę Audeo audiobooka  „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa czytanego przez Bartłomieja Topę. Jest to pierwszy tytuł z cyklu „Audiobiblioteki sportowca”, do którego dołączą kolejne.


”Kiedy łapie cię zadyszka po wejściu na drugie piętro, a waga pokazuje trzy cyfry, możesz albo zaakceptować siebie, albo... wziąć się do roboty. Kiedy zawodowo jesteś na skraju wypalenia i przestajesz widzieć sens w tym, co robisz, możesz albo zaakceptować ten fakt, albo... wziąć się do roboty.

Łukasz Grass w obu przypadkach wybrał to drugie rozwiązanie. Źródłem pozytywnych zmian był dla niego triathlon. „Trzy mądre małpy” nie są jednak ani poradnikiem, ani opisem drogi "od zera do bohatera". To bardzo intymny notatnik męża, ojca, dziennikarza i zawodnika. Po tej lekturze nabiera się ochoty, żeby wyłączyć telewizor, włożyć na nogi sportowe buty i iść pobiegać. A potem z nową energią można zacząć realizować swoje marzenia.”

Została również stworzona specjalna strona internetowa dla „Audiobiblioteki sportowca”: www.audiotrening.pl

Audiobook jest już dostępny tutaj.

Co myślicie? Chcielibyście posłuchać?

4 komentarze:

 1. Hmm, dziwna publikacja, no i nie całkiem mnie interesuje.

  Cień wiatru czytałem, ale i tak wolę Marinę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Informacja o tym audiobooku dotarła również do mnie, ale przyznam szczerze, że fabuła nie ciekawi mnie na tyle, aby wziąć się za słuchanie "Trzech mądrych małp".

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat nie moja tematyka, zatem to nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam już o tym cyklu, fajna sprawa, ale tylko dla osób lubiących wersje audio, ja niestety do nich nie należę :/

  OdpowiedzUsuń